BLOG / MAKALELER

Ariston Yetkili Kombi Servis

Hizmet bölgelerimiz avrupa yakasının tümü olarak ariston yetkili kombi servis adı altında devam etmektedir.

Hizmet bölgelerimiz avrupa yakasının tümü olarak ariston yetkili kombi servis adı altında devam etmektedir. Her ne sebepten olursa olsun cihazınızı mutlaka ama mutlaka bir ariston yetkili kombi servis ine göstermelisiniz. Bakım hizmetleri belirli aralıklarla yapılan periyodik bütündür. Aksatılmadığı takdirde cihaz ömrü ve kalitesi artarak, bakım esnasında ödeyeceğiniz küçük bir ücret ile sorun yaşamadan daha büyük sorunlara engel olmuş olursunuz. Size öncelikli tavsiyemiz bakımları aksatmamanız yönünde olacaktır. Hem cebinizi hem sıhhatinizi düşünüyor iseniz bu konu ciddi önem arz etmektedir. Problem odaklı çalışma şekillerinde bu konu rakamsal değerlerle açıkca izah edilerek, bütünlüğün sağlanması ve marka verimliliğinin oluşmasında önemli rol oynar. Çeşitli bölgelerde bulunan ve kendilerini yetkili servis olarak nitelendiren bazı işletmeler, bu işi asla bu kapsamda uygulamayıp ayrıca mevcut yetki belgelerine sahip markalarada ciddi bir takım zararlar vermektedir.

Ariston merkez yönetiminin bu yönde aldığı ciddi bir karar ve yapılanma süreci ile bu ve benzeri firmaları çevrelerinde barındırmayarak hukiki bazı yaptırımlar mevcut bulunmuştur. Müşterisine yetkili servis olduğunu izah ederek bu çatı altında yüzlerce milyar zararlara uğratılan yetkili servislerin en çok sıkıntı yaşadığı sorunlardır. Bu tip firmalar cihazların parçalarını bile aldıkları yüksek miktarlı meblalara rağmen ikinci el olarak temin eder ve mevcut parçanızı da sizden mutlaka alır.

Bu tip yapılanma içerisinde olan firmalara asla itibar etmeyiniz. Aksi halde sağlam ve çalışır vaziyette olan cihazınızı dönüşü mümkün olmayan yollara sokmuş ve zarar görmüş olursunuz. Size servis için gelen firmanın yetki belgesini mutlaka sorun ve öğrenin. Aynı gün içerisinde belgesini sunmayan firmalara asla itibar etmeyin.

 

Ariston Yetkili Servis

İstanbulun çeşitli bölgelerinde hizmet veren ariston yetkili servis olarak müşteri memnuniy..

Ariston Yetkili Servis

Ariston Yetkili Servis

Bakım Hizmeti

Hizmet bölgelerimiz avrupa yakasının tümü olarak ariston yetkili kombi servis adı altında ..

Bakım Hizmeti

Bakım Hizmeti

Ariston Kombi Servisi

ariston yetkili kombi servisi aradığını her yerde yanınızda. Bir telefon kadar uzak olduğu..

Ariston Kombi Servisi

Ariston Kombi Servisi